01/ 09/ 2021в КЗДО розпочинається новий навчальний 2021-2022 рік

01.09.2021

Вітаємо з Днем знань та запрошуємо батьків дітей  у наш дитячий садок! Тема першого заняття «Щоб у серці жила Батьківщина» Мета заняття: формувати розуміння того, що кожна людина (дитина) є відповідальною за спільне майбутнє нашого народу та держави; поглиблювати знання про красу і багатство української землі; продовжувати знайомити дітей з Державними і народними символами, зразками народного образотворчого та художнього мистецтва, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій і звичаїв; формувати почуття гідності та поваги до країни.

Методичний порадник до Дня знань: Одягнути вишиванки всім працівникам здо дітям і запрошеним на перше заняття батькам; запропонувати принести у дитячий садок квіти, які після заняття діти занесуть до найближчих пам'ятників; Відповідно оформити місце проведення першого заняття (зображення Державних символів, карта України, портрети відомих особистостей, вислови про Україну тощо; використання національного вбрання, жовтоблакитних стрічок, які підкреслюють єдність народу України). Провести бесіду про Україну, її минуле та сьогодення (а також про Крим і Донбас, які є невід'ємною частиною України, про подвиг українських військових та добровольців у боротьбі з російськими бойовиками, які тероризують східні райони України - в цей момент оголосити хвилину мовчання на знак вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави); Провести бесіду про рідне селище - частину нашої рідної Батьківщини, його вулиці, особливі місця; про окремих відомих місцевих громадян (доречно запросити на заняття учасників АТО, волонтерів); Провести коротку бесіду про дружбу з усіма дітьми в дитячому садку; про значення миру на всій планеті Земля. При підготовці Першого заняття доцільно використати слухання (чи виконання) Державного Гімну України, читання та виконання патріотичних віршів, пісень.

Створено за допомогою Webnode