НОВИНИ

Вітаємо з Днем знань та запрошуємо батьків дітей у наш дитячий садок! Тема першого заняття «Щоб у серці жила Батьківщина» Мета заняття: формувати розуміння того, що кожна людина (дитина) є відповідальною за спільне майбутнє нашого народу та держави; поглиблювати знання про красу і багатство української землі; продовжувати знайомити дітей з...

Мати - це саме зворушливе з усього, що є на землі. Матір - це значить: прощати і приносити себе в жертву. Еріх Марія Ремарк.

З 03. 06. по 31.08 2019 року в ДНЗ "Барвінок" оздоровчий період.

Літо - найкраща пора для наших діток. Вдалий час для розваг, забав, оздоровлення та ескурсій. І ми розпочали наш оздоровчий період ескурсією до зоопарку в м. Рівне. Дітки отримали масу гарних вражень та емоцій.

19. 12. 2019 До нашого закладу завітав Святий Миколай)

Всі дітки отримали смачні солодощі та чудовий настрій.

06.03.2020 Відбудеться "СвятоВесни". Усіх бажаючих раді бачити у нашій святковій залі, о 9:00)))

у ДНЗ "Барвінок" Харалузької сільської ради з 12.03. 20 по 22.05.20 запроваджено КАРАНТИН!!!

12.05. 2020 у ДНЗ "Барвінок" Харалузької сільської ради було проведено планову дезенфекцію,а також усього села Харалуг спецтехнікою із м. Корець.

Створено за допомогою Webnode